Nesėkmingai antrąjį „Topo centras Euronics“ A lygos čempionato  ratą pradėjo Šiaulių „Gintros“ komanda prarasdama pirmuosius taškus šiame sezone.

Praretėjusia sudėtimi Lietuvos čempionės išvykoje 0:2 (0:0) turėjo pripažinti Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkių pranašumą.

Susitikimą dėl praėjusiame ture prieš save išvystos raudonos kortelės turėjo praleisti Thubelihle Shamase, dėl traumos vis dar negali padėti brazilė Sabrina Amorim, vartininkė Aušra Klevečkaitė, o taip pat su komanda nevyko ir Andžela Vaičytė. Tuo tarpu antrajame kėlinyje susidūrus su varžove traumą patyrė ir susitikimo tęsti nebegalėjo gynėja Valentina Mana.

Sudėtis: G. Vasilenko, A. Mikutaitė,  V. Mana (71′ min. S. Railaitė), T. Romanovskaja, L. Peabody, K. Hawkinson, M. Galkina, L. Kubiliūtė, E. Šupelytė, A. Kazarina, M. Proscevičiūtė (46′ min. S. Shamase).

Įvarčiai:

„TransINVEST“: M. Darden (54′ min.), G. Valikonienė (87′ min.).

Pirmajame kėlinyje gintrietės buvo aktyvesnės ir turėjo gerų šansų išsiveržti į priekį. Erikos Šupelytės smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį. Po standartinės padėties Laney Peabody laimėjo kovą antrajame aukšte, tačiau ir tąsyk varžoves nuo praleisto įvarčio išgelbėjo vartų konstrukcija. Pasižymėti galėjo puolėja Meida Proscevičiūtė, tačiau pastarosios smūgis praskriejo greta vartų. Geltonai juodos kokybinės persvaros per pirmąsias 45 minutes švieslentėje nekonvertavo.

Antrasis kėlinys priklausė varžovėms. 54-ąją minutę kontratakoje mūsiškes nubaudė vilniečių puolėja Mia Darden – 0:1. Nors „Gintros“ žaidėjos dėjo visas pastangas siekiant išlyginti rezultatą, visos jos buvo bevaisės, o rungtynėms besibaigiant „TransINVEST“  futbolininkėms pavyko įtvirtinti pergalę.