Po nacionalinės moterų rinktinės lango į stadionus sugrįžo moterų A lygos kovos. Titulą ginančios Šiaulių „Gintros“ žaidėjos 9:0 (5:0) nugalėjo Gargždų „Bangos“ futbolininkes ir į savo kraitį įsirašė dar 3 taškus.

Sudėtis: A. Bikutė (69′ min. A. Schroeder), A. Mikutaitė (C), K. O’ Brien (46′ min. M. Proscevičiūtė), L. Kubiliūtė, R. Diodati, A. Sunday (69′ min. S. Railaitė), M. Galkina, E. Šupelytė (46′ min. A. Pauletto), S. Kashima,  J. Sunday (46′ min. N. Oronoz), J. Bassey.

Įvarčiai:

„Gintra“: J. Sunday (12′, 31″ min.) ir A. Pauletto (69′, 74′ min.) po 2, S. Kashima (4′ min.), J. Bassey (33′ min. iš 11 m. baudinio), E. Šupelytė (44′ min.), R. Diodati (55′ min.) ir L. Kubiliūtė (90′ min.) po 1.

Gargžduose intriga ilgai neruseno. Jau susitikimo pradžioje gintrietės išsiveržė į priekį, o sužaidus pusvalandį čempionių pranašumas nebekėlė abejonių – 3:0. Iki pertraukos Kalojano Petkovo auklėtinėms pavyko pelnyti dar du įvarčius ir šių rungtynių nugalėtojas buvo aiškus.

Rezultatyviausių lygos žaidėjo viršūnėje vietos varžovėms neužleidžia komandos puolėja Juliet Sunday, kuri šiose rungtynėse į savo sąskaitą įsirašė dar 2 tikslius smūgius ir iš viso jų turi 22.

Kitą savaitę gintrietės sugrįš į savo tvirtovę. Spalio 7 dieną, šeštadienį 16:00 val. centriniame miesto stadione geltonai juodos sieks trečią kartą šiame sezone įveikti artimiausias turnyrinės lentelės persekiotojas Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“ žaidėjas.