Aštuntą pergalę iš eilės moterų A lygos čempionate iškovojo Šiaulių „Gintros“ komanda, kuri namuose 2:0 (1:0) įveikė  Joniškio „Saned“ vienuolikę.

Šiaulių reprezentacinė miesto komanda po šios pergalės toliau išlieka pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje, tačiau gintrietėms į nugarą kvėpuoja Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“ komanda.

Sudėtis: A. Schroeder, A. Mikutaitė (C), L. Kubiliūtė,  T. Romanovskaja, K. O’Brien, R. Diodati (89′ min. M. Proscevičiūtė), A. Sunday, M. Galkina, J. Sunday, E. Šupelytė (80′ min. S. Lichareva),  J. Bassey.

Įvarčiai:

„Gintra“: R. Diodati (25′ min. iš 11 m. baudinio), A. Sunday (88′ min.) po 1.

Šiaulietėms į priekį pavyko išsiveržti pirmojo kėlinio viduryje, kai teisėjai skyrus vienuolikos metrų baudinį jį sėkmingai realizavo Ruby Diodati. Pirmajame kėlinyje mūsiškės turėjo dar ne vieną progą pasižymėti, tačiau tiek Juliet Bassey, tiek Erikos Šupelytės smūgiai tikslo nepasiekė.

Antrasis kėlinys vyko praktiškai vienos krypties eismu, tačiau gintrietėms niekaip nesisekė padvigubinti skirtumo. Galiausiai 88-ąją susitikimo minutę Abigail Sunday pavyko atsidurti laiku ir vietoje bei įtvirtinti aikštės šeimininkių pergalę.

Kitas rungtynes A lygoje komanda žais birželio 25 dieną Gargžduose.