Šešioliktąją pergalę iš eilės Lietuvos moterų A lygos čempionate iškovojo prie titulo vis labiau artėjančios Šiaulių „Gintros“ futbolininkės svečiuose 5:0 (2:0) nugalėjusios Vilniaus FK „Vilnius“ vienuolikę.

Sudėtis: A. Bikutė, A. Mikutaitė (C), N. Oronoz, T. Romanovskaja, R. Diodati,  A. Sunday (46′ min. S. Kashima), M. Galkina (80′ min. M. Proscevičiūtė), E. Šupelytė (57′ min. L. Kubiliūtė) , A. Pauletto (46′ min. K. O’Brien),  J. Sunday, J. Bassey (80′ min. S. Railaitė).

Įvarčiai:

„Gintra“: J. Bassey (14′, 64′ min.), J. Sunday (17′, 63’min.) po 2, L. Kubiliūtė (66′ min.) – 1.

Gintrietės į priekį išsiveržė 14-ąją susitikimo minutę, kai po Juliet Bassey solo reido pastarajai pavyko nuginkluoti varžovių vartininkę. Vos po kelių minučių kampinis prie varžovių vartų virto antruoju įvarčiu. Po J. Bassey perdavimo pasižymėjo rezultatyviausia A lygos žaidėja Juliet Sunday.

Kėlinio viduryje puikų šansą pelnyti trečiąjį įvarti turėjo Ruby Diodati, tačiau pastarosios smūgį atrėmė vilniečių vartininkė Aušra Klevečkaitė. Į rūbinę komandos patraukė atstovėms iš Saulės miesto pirmaujant 2:0.

Antrajame kėlinyje per keturias minutes nuo 63 iki 66 krito tris įvarčiai į vilniečių vartus ir rungtynių baigtis tapo aiški.

Kitas rungtynes gintrietės žais spalio 21 dieną, namuose priims Kauno rajono „Hegelmann“ ekipą.