Svarbiausią sezono stadiją, kurioje laukia Baltijos lygos finalai, UEFA Čempionių lygos atrankos turnyras Šiauliuose ir kova dėl Lietuvos A lygos titulo, pasitinkanti Šiaulių „Gintra“ sudėtį papildė dar viena naujoke.

Lietuvos čempionių gretas oficialiai sustiprino krašto saugės ir puolėjos pozicijose galinti rungtyniauti amerikietė Allyson Murphy Pauletto, kuri vilkės 11-uoju numeriu pažymėtus „Gintros“ marškinėlius.

Žaidėja jau atvyko į Šiaulius, sėkmingai įvykdė medicininį patikrinimą ir prisijungė prie komandos treniruočių proceso. Geros nuotaikos nestokojanti futbolininkė juokavo, kad klubas gali pateikti jai siurprizą ir iš dviejų oficialių jos pavardžių savo nuožiūra išrinkti vieną, kuri papuoš marškinėlių nugaros dalį bei bus naudojama visoje komunikacijoje.

„Nesureikšminu šių dalykų, nes suprantu, kad bendraujant svarbu atrasti šiltą, malonų ryšį, o ne teisingus kreipinius nurodytus pase. Vos atvykusi į miestą supratau, kad man čia patiks. Jūsų šalis labai graži, miestas jaukus, o žmonės rūpestingi ir paslaugūs. Pati esu iš nedidelio JAV miestelio įsikūrusio netoli Denverio. Man visuomet patiko gyventi atokiau nuo didelio šurmulio. Panašu, kad atvykau į miestą, kurio aura ir gyvenimiškas tempas skirtas kaip tik man“, – šypsojosi 25-erių metų gimtadienį netrukus švęsianti A. Murphy Pauletto.

Allyson pamilo futbolą būdama ketverių ir pradėjo lankyti futbolo treniruotes. Pirmuosius žingsnius žengė futbolo klubo FC „Boulder“ organizacijoje, vėliau įstojo į Kolorado Valstijos universitetą bei tapo ryški komandos figūra studenčių lygoje. „Gintros“ ekipa amerikietei nėra pirmoji profesionalios karjeros stotelė – prieš atvykdama į Šiaulių miesto komandą, ji jau išbandė savo jėgas Portugalijoje, kur vilkėjo „A.D. Ovarense“ klubo aprangą.


Aikštės matymu ir žaidimo skaitymu pasižyminčios A. Murphy Pauletto mėgstamiausias žaidimo elementas – rezultatyvus perdavimas

Didžiąją pastarojo sezono dalį saulėtoje Portugalijoje praleidusi A. Murphy Pauletto nesigaili pakeitusi karjeros kryptį, kadangi jos buvusi ekipa šalies čempionate buvo vidutiniokė, o gindama „Gintros“ garbę ji turės galimybę kovoti dėl titulų, o taip pat debiutuoti išsvajotoje UEFA Čempionių lygoje.

Komandos naujokė turėtų debiutuoti jau artimiausiose rungtynėse. Baltijos lygos pusfinalyje rugpjūčio 8 dieną gintrietės stos į kovą prieš Rygos SFK futbolininkes. Rungtynės vyks Šiaulių miesto centriniame stadione, jų pradžia – 18:00 val. Įėjimas nemokamas. Kviečiame atvykti į stadioną ir palaikyti geltonai juodas pakeliui į Baltijos lygos finalą!

Primename, kad rugsėjo 6–9 dienomis Šiauliuose vyks UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyras. 8-oje atrankos grupėje kartu su Lietuvos čempionėmis dėl vienintelio kelialapio į pagrindinį turnyrą varžysis Velso čempionė Kardifo „Cardiff City FC“, Škotijos grandė Glazgo „Glasgow City FC“ ir Airijos aukso medalių savininkė Dublino „Shelbourne FC“.

Pusfinalyje „Gintros“ futbolininkių laukia velsiečių „Cardiff City FC“ iššūkis. Būkite kartu su komanda, nes kiekvieno Jūsų palaikymas stadione bus ypatingai svarbus! Bilietus įsigykite jau dabar paspaudus šią nuorodą.