Pasirengimą artėjančiam sezonui tęsiantis Šiaulių „Gintros“ klubas trenerių štabe turės naują veidą. Trenerio asistentu tapo 34-erių metų specialistas Sergej Palijčuk.

Trenerio keliu Sergej planavo žengti jau ne vienerius metus. Anksčiau jam teko darbuotis su įvairaus amžiaus vaikų futbolo grupėmis, o praėjusį sezoną jis prisijungė ir įsitvirtino Lietuvos vyrų Pirmoje lygoje rungtyniaujančios Mažeikių „Atmosferos“ ekipos trenerių štabe.

Naujasis komandos narys specializuojasi į vartininkų trenerio darbo metodiką, šias pareigas jis užims ir Lietuvos čempionių ekipoje.

„Džiaugiuosi sulaukęs garsiausios ir tituluočiausios moterų futbolo komandos Lietuvoje kvietimo prisijungti. Man tai bus nauja patirtis ir įdomus, motyvuojantis iššūkis. Komandoje jau spėjau apsiprasti, susipažinti su vyriausiuoju treneriu, žaidėjomis. Prisipažinsiu, kad mane maloniai nustebino profesionalus klubo požiūris, nuoseklumas procesui, tai išties rodo, kad „Gintra“ ne veltui tiek daug metų yra Lietuvos čempionė ir gina šalies garbę Europoje“, – kalbėjo komandos treniruotėse jau plušantis S. Palijčuk.

Pirmąsias šio sezono rungtynes komanda žais vasario 26 dieną 12:00 val. Baltijos lygos rungtynėse, kurios vyks Šiauliuose, Gytarių dirbtinės dangos stadione, mūsiškės priims Latvijos čempiones SFK Riga futbolininkes. Visi futbolo gerbėjai yra kviečiami atvykti ir palaikyti geltonai juodas! Įėjimas nemokamas.