Magiškam didžiųjų metų švenčių laikotarpiui jau beldžiantis į visų širdis „Gintros“ futbolininkės susitiko su dviejų Šiaulių vaikų dienos centrų – „Saulės vaikai“ ir „Tarp savų“ auklėtinėmis bei kartu aktyviai praleido popietę.

Lietuvos čempionės dienos centre svečiavosi įgyvendinant bendrą „Gubernijos“ ir „Gintros“ socialinio projekto iniciatyvą „Galime daugiau“, kurios tikslas mažinti socialinę atskirtį, kurti dienos centro auklėtinių ryšį su žaidėjomis, skatinti mentorystę bei sudaryti sąlygas mergaitėms norinčioms lankyti futbolą „Gintros“ organizacijoje.

Viešnagė prasidėjo nuotaikinga gintriečių ir mergaičių pažintimi, diskusija apie sporto disciplinos rutiną, ugdomą charakterį, o susiskirsčius į komandas teko pasukti galvas ieškant teisingų atsakymų „Kalėdiniame protmūšyje“.

Vėliau veiksmas persikėlė į sporto salę, kur atlikus bendrą nuotaikingą apšilimą buvo dalyvaujama tikslumo ir greičio reikalaujančiose komandinėse rungtyse. Jas specialiai šiam susitikimui paruošė Lietuvos čempionės.

Po sportinių užsiėmimų įvyko apdovanojimai. Jų metu gintrietės įteikė klubo bei partnerio „Gubernija“ įsteigtas dovanas, palinkėjo auklėtinėms jaukių ir įsimintinų artėjančių švenčių.

„Ypatingai smagu lankytis ten, kur esame taip šiltai sutinkamos ir laukiamos. Čia tvyranti pozityvios auros aplinka leidžia tiesiog įsitraukti į veiklas ir pamiršti rūpesčius. Šiuo apsilankymu mūsų misija nesibaigia. Toliau bendrausime, išklausysime, patarsime, o taip pat kviesime rinktis futbolo kelią“, – pažymėjo viena iš projektų ambasadorių, komandos kapitonė Algimantė Mikutaitė.

„Kartu su mūsų organizacijos partnere „Gubernija“ siekiame išeiti iš kasdienio proceso ribų ir pamėginti padaryti daugiau. Daugiau, nei pelnytas įvartis, daugiau nei laimėtos rungtynės ar iškovotas titulas. Norime, kad visos mergaitės turėtų vienodas sąlygas ir galimybes lankyti futbolo treniruotes, pilnavertiškai integruotis ir mėgautis pasirinktu sportininkės keliu. Neabejojame, kad tokie susitikimai, bendravimas – stiprina organizacijų santykį ir nepaisant skirtingų jų veiklų gali puoselėti bendrą misiją“, – kalbėjo „Gintros“ organizacijos direktorius Mantas Radavičius.

Susipažinusios su futbolo sporto šaka ir jos atstovėmis dvi dienos centrų auklėtinės išreiškė norą pamėginti lankyti futbolą „Gintros“ sistemoje. Tokia galimybė mergaitėms bus suteikiama neatlygintinai, be nario mokesčio.

„Labai džiaugiamės, jog „Gubernijos“ gamykla turėdama savo iniciatyvą „Savi už savus“  prisideda ir prie kitų prasmingų mūsų krašte kuriamų socialinių akcijų. Mes labai vertiname tai, jog galime prisidėti ne tik prie Šiaulių krašto kultūrinio gyvenimo puoselėjimo ar sporto pergalių, bet ir padėti mūsų mažiesiems, kuriems ypatingai reikia dėmesio bei paskatinimo. Džiaugiamės jog surėmę pečius su „Gintra“ drauge mes galime suteikti galimybę kelioms dienos centrų auklėtinėms išbandyti save futbole“, – pasakojo „Gubernijos“ gamybos direktorius Artūras Perednis.