Šiaulių „Gintros“ komanda ir toliau žingsnis po žingsnio artėja 22-ojo Lietuvos moterų A lygos čempionių titulo. Gintrietės savo aikštėje pliaupiant lietui 5:0 (1:0) nepaliko vilčių dėl bronzos medalių kovojančioms Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkėms.

Kalojano Petkovo auklėtinėms iki čempionato pabaigos liko sužaisti 5 rungtynes. Saulės miesto atstovės yra savo padėties šeimininkės. Iškovojus pergales artimiausiuose turuose gintrietės užsitikrins aukso medalius.

Tuo tarpu komandos puolėja Juliet Sunday su 25 tiksliais smūgiais išlieka rezultatyviausia A lygos futbolininke.

Sudėtis: A. Bikutė, A. Mikutaitė (C), N. Oronoz (75′ min. K. O’ Brien), T. Romanovskaja, R. Diodati,  A. Sunday,  M. Galkina, E. Šupelytė (80′ min. S. Railaitė) , S. Kashima (55′ min. A. Pauletto),  J. Sunday, J. Bassey (75′ min. L. Kubiliūtė).

Įvarčiai:

„Gintra“: J. Sunday (8′ min.), S. Kashima (52′ min.), A. Mikutaitė (66′ min.), J. Bassey (71′ min.) ir L. Kubiliūtė (80′ min.) po 1.

„Gintros“ komanda į priekį šiose rungtynėse išsiveržė anksti – jau 8-ąją minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Juliet Sunday. Ir nors šis įvartis buvo vienintelis pirmajame kėlinyje, po pertraukos gintrietės vis dažniau rado kelius prie varžovių vartų ir naudojosi sutrūkinėjusia kauniečių gynyba.

52-ąją minutę antrąjį komandos įvartį pelnė Seina Kashima, vėliau įvartį pridėjo kapitonė Algimantė Mikutaitė, o rungtynes uždarė Juliet Bassey ir Lauros Kubiliūtės tikslūs smūgiai.

Po šių rungtynių penkios gintrietės – Algimantė Mikutaitė, Aušrinė Bikutė, Marija Galkina, Tereza Romanovskaja ir Erika Šupelytė išvyksta į Lietuvos moterų nacionalinės rinktinės sudėtį. Tautų lygos turnyre spalio 27 ir 31 dienomis lietuvaitės išmėgins jėgas su Sakartvelo futbolininkėmis.

Kitas rungtynes komanda žais lapkričio 5 dieną svečiuose prieš Joniškio „Saned“.