Užtikrintą pergalę Lietuvos moterų A lygoje iškovojo Šiaulių „Gintros“ futbolininkės savo aikštėje 13:0 (5:0) nugalėjusios čempionato autsaiderę Utenos „Utenio“ vienuolikę.

Po šios pergalės gintrietės savo kraityje turi 32 taškus ir 3 taškais lenkia artimiausias persekiotojas Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“ žaidėjas.

Šiame mače vyriausiasis komandos treneris nuo pat susitikimo pradžios rėmėsi jaunosiomis futbolininkėmis, kurios įprastai laiko aikštėje pasireikšti gauna mažiau.

Gintrietės šeimininkavo nuo pirmųjų susitikimo minučių. Jau 8-ąją minutę komandą į priekį smūgiu galva išvedė Juliet Sunday. Netrukus savo debiutiniu įvarčiu pasižymėjo Meida Proscevičiūtė. Perspektyvi „Gintros“ puolėja gražiai suvaldė kamuolį varžovių apsuptyje ir galingu smūgiu nepaliko šansų varžovių vartininkei.

Dar iki pertraukos „hetriką“ spėjo pelnyti J. Sunday, o rezultatas jau buvo 4:0. Pastaroji šiose rungtynėse pelnė net 7 įvarčius. Tuo pačiu ji tapo rezultatyviausia lygos žaidėja su 17 tikslių smūgių.

Antrasis kėlinys šiose rungtynėse tebuvo formalumas, tačiau svarbiausias įvykis nutiko 55-ąją minutę, kai po sunkios kelio kryžminių raiščių traumos į aikštę sugrįžo Eitvydė Partikaitė. Pastaroji tik žengusi į aikštę sugrįžimą pažymėjo tiksliu smūgiu į varžovių vartų tinklą.

Šis tikslus smūgis dar nebuvo paskutinis, gintrietės kamuolį į tinklą pasiuntė dar kelis kartus ir skirtumas tapo dviženklis. Debiutiniu įvarčiu šiame sezone pasižymėjo ir kita jaunoji Lietuvos čempionių puolėja Saulutė Railaitė.

Sudėtis: A. Bikutė, A. Mikutaitė (C), L. Kubiliūtė (46′ min. A. Sunday), T. Romanovskaja, K. O’Brien, S. Lichareva, N. Klezaitė, J. Sunday, E. Šupelytė (46′ min. M. Galkina), S. Railaitė, M. Proscevičiūtė (55′ min. E. Partikaitė).

Įvarčiai:

„Gintra“: J. Sunday (8′, 22′, 30′, 58′, 71′, 77′, 89′ min) – 7, M. Proscevičiūtė (16′, 53′ min.) – 2, T. Romanovskaja (45′ min.),  E. Partikaitė (56′ min.), M. Galkina (74′ min.). S. Railaitė (87′ min.) po 1.

Kitas rungtynes „Gintros“ ekipa žais jau šį sekmadienį Šiauliuose. Baltijos lygoje dėl pirmosios vietos reguliariajame sezone šiaulietės kovos su Estijos čempione Talino „Flora“.