„Topo centras Euronics“ A lygos čempionate Šiaulių „Gintros“ komanda pirmąjį ratą užbaigė pergale Joniškyje ir išlieka vienintele komanda nepraradusia taškų.

Lietuvos čempionės penktajame ture išvykoje 4:1 (2:1) nugalėjo be taškų liekančią Joniškio „Saned“ ekipą ir išlieka vienvalde turnyrinės lentelės lydere.

Sudėtis: A. Klevečkaitė, U. Bujokaitė (46′ min. A. Kazarina), V. Mana, T. Romanovskaja, L. Peabody, K. Hawkinson (81′ min. A. Vaičytė), M. Galkina (81′ min. D. Misiūnaitė), L. Kubiliūtė, T. Shamase, E. Šupelytė (46′ min. M. Proscevičiūtė), S. Railaitė (46′ min. A. Mikutaitė)

Įvarčiai:

„Saned“: U. Bujokaitė (11′ min.) į savo vartus.

„Gintra“: E. Šupelytė (18′ min.), L. Peabody (38′ min.), M. Proscevičiūtė (63′ min.) ir A. Kazarina (70′ min.) po 1.

Šiose rungtynėse į aikštę A lygoje po ilgos pertraukos žengė ilgą reabilitacijos laikotarpį užbaigusi Andžela Vaičytė.

Nors gintrietės pirmosios praleido įvartį ir patyrė šaltą dušą dar pirmo kėlinio metu pavyko persverti rezultatą savo naudai. Po Erikos Šupelytės ir Laney Peabody įvarčių Saulės miesto futbolininkės jau buvo priekyje – 2:1.

Po pertraukos aikštėje pasirodžiusios Meida Proscevičiūtė ir Agnieška Kazarina dar pridėjo po įvartį bei leido įgyti užtikrintą pranašumą – 4:1.

Rungtynėms besibaigiant antros geltonos kortelės sulaukė Thubelihle Shamase, kuri buvo priversta palikti aikštę, o gintrietės susitikimą baigė mažumoje.

Kitas rungtynes komanda žais šį trečiadienį. Gintrietės Baltijos lygoje svečiuose susitiks su Rygos SFK.