Iš Nigerijos kilusi puolėja Juliet Sunday įmušė 29 įvarčius 2023 metų sezono Lietuvos moterų A  lygoje. Šis svarus legionierės indėlis padėjo Šiaulių futbolo klubui „Gintra“ iškovoti savo 22-ąjį šalies čempiono titulą.

„Gintros“ klubo įskaitoje – 22 pergalės, 2 lygiosios ir 68 taškai turnyro lentelėje. Rezultatyviausia pasibaigusio sezono žaidėja tapusi J. Sunday pažymėjo, kad viso jo metu juto ištikimiausių sirgalių palaikymą stadionuose ir per FIFA+ platformos transliacijas. Futbolininkė pakomentavo LFF.lt svetainei apie savo įspūdžius, žaidžiant Lietuvoje.

 

─ Visų pirma, sveikiname laimėjus dvi individualias nominacijas – geriausios puolėjos ir rezultatyviausios čempionato žaidėjos. Kas padėjo išlaikyti motyvaciją įmušti tiek daug įvarčių visą šį sezoną?

„Ačiū labai. Pirmiausiai, norėčiau padėkoti „Gintros“ treneriams, savo komandos draugėms ir štabo nariams, nes jeigu ne jie, man nebūtų pavykę šitiek pasiekti iki pat sezono pabaigos, tad visa mano padėka skiriama jiems. Viskas per sunkų darbą, atsidavimą, įsipareigojimą ir maldas.“

─ Kurios žaistos rungtynės tau labiausiai patiko bei kurios buvo sunkiausios Lietuvos moterų A lygoje?

„Rungtynės, kurios man labiausiai patiko, buvo prieš „Žalgirį“-MRU, kurias laimėjome išvykoje. Sunkiausios rungtynės šiemet buvo su FK „Vilnius“ komanda, kurias žaidėme namų aikštėje.“

─ Ar galėtum paminėti, kurios žaidėjos iš Lietuvos moterų A lygos tau paliko įspūdį?

„Žaidėja, kuri paliko įspūdį man, buvo mūsų komandos kapitonė Algimantė Mikutaitė. Ji yra tikra komandos lyderė ir ji turi laimėtojos mentalitetą.“

─ Ar turi mėgstamiausią šiemet pelnytą įvartį? Kurie žinomi žaidėjai įkvepia tave siekti futbolo svajonės?

„Mano mėgstamiausias 2023 metų sezono įvartis buvo pelnytas į „Žalgirio“-MRU komandos vartus. Žaidėja, kuris mane labiausiai įkvėpė siekti savo svajonių, yra Aitana Bonmatí iš „Barcelona“ moterų komandos.

─ Šį sezoną visos Lietuvos moterų A lygos rungtynės buvo transliuojamos FIFA+ transliacijos platformoje. Kas buvo tavo sirgaliai „už ekrano“ ir kaip jautei jų palaikymą?

„Mano šeima ir keli artimi draugai savo namuose stebėdavo transliacijas, kartu su keliais gerbėjais Lietuvoje. Jaučiau meilę ir tai privertė mane dirbti daugiau.“

─ Ko palinkėtum „Gintrai“ ir Lietuvos moterų futbolo bendruomenei 2024 metais?

„Futbolo klubui „Gintra“ norėčiau palinkėti dar sėkmingesnio sezono ir ateityje pelnyti daugiau nugalėtojų titulų bei pasirodyti UEFA Čempionių lygoje. Lietuvos moterų futbolo bendruomenei aš norėčiau padėkoti už puikiai suorganizuotą A lygą. Linkiu, kad bendruomenei pavyktų nuveikti dar daugiau 2024 metų sezone“.