Šiaulių „Gintros“ komanda po ilgos pertraukos sekmadienį sugrįžo į centrinį miesto stadioną. „Topo centras Euronics“ A lygos čempionato 8-ajame ture gintrietės priėmė viešnias iš Kauno rajono.

Lietuvos čempionės įrodė savo pranašumą ir įveikdamos Kauno rajono FC „Hegelmann“ futbolininkes rezultatu 1:0 (1:0) įsirašė dar tris labai reikalingus taškus turnyrinėje lentelėje.

Šiose rungtynėse dėl traumų komandai negalėjo padėti puolėja Meida Proscevičiūtė, Urtė Bujokaitė, visam sezonui iš rikiuotės iškritusi argentinietė gynėja Valentina Mana. Tačiau į aikštę po ilgo laikotarpio sugrįžo brazilė Sabrina Amorim.

Startinė sudėtis: A. Klevečkaitė, T. Romanovskaja, A. Mikutaitė, L. Peabody, L. Kubiliūtė, S. Amorim, M. Galkina, E. Šupelytė, T. Shamase, S. Shamase, A. Kazarina (72′ min. K. Hawkinson).

Įvarčiai:

„Gintra“: S. Shamase (8′ min.) – 1.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo aikštės šeimininkės. Jau 8-ąją susitikimo minutę po puikaus Laney Peabody perdavimo į baudos aikštelę gražiu smūgiu varžovių vartininkę nuginklavo ir į priekį komandą išvedė Sphumelele Shamase – 1:0.

Po pelnyto įvarčio aikštėje toliau virė nuožmi kova, o teisėjos švilpukas buvo dažnas rungtynių palydovas. Komandos keitėsi pražangomis, bet pavojingus epizodus kūrė gintrietės. Po Terezos Romanovskajos skerso perdavimo tolimu smūgiu vartams pagrasino Erika Šupelytė. Prabėgus kelioms akimirkoms patogų šansą smūgiuoti į Gretos Lukjančukės ginamus vartus turėjo Marija Galkina, tačiau jos smūgį sugėrė varžovių gynybos linija.

39-ąją minutę dar vieną savo šansą turėjo įvarčiu jau pasižymėjusi S. Shamase, bet pastarosios smūgiuotas kamuolys praskriejo virš vartų. Iki pertraukos komandoms pelnyti daugiau įvarčių nebepavyko.

Antrajame kėlinyje žaidimo kontrolę turėjo gintrietės, tačiau kokybinės persvaros paversti įvarčiais nesisekė. Puikią progą padvigubinti rezultatą ir suteikti ramybės turėjo Erika Šupelytė, bet puolėjos smūgis praskriejo virš skersinio. Besibaigiant rungtynėms Lietuvos čempionės turėjo dar kelias progas pasižymėti, bet ir vėl trūko tikslumo. Paskutinėmis akimirkomis kaunietės turėjo šansą išlyginti rezultatą ir sugadinti nuotaiką aikštės šeimininkėms, bet Simonos Petravičienės smūgiuotą kamuolį atrėmė Aušra Klevečkaitė ir „Gintros“ žaidėjos džiaugėsi pergale – 1:0.

Kitas rungtynes geltonai juodos žais jau ateinantį sekmadienį. Baltijos lygos rungtynėse, kurios vyks centriniame stadione mūsiškės priims Liepojos futbolininkes. Rungtynių pradžia – 18:00 val.