Šiaulių „Gintros“ organizacija tęsdama vienos pagrindinių strateginių krypčių įgyvendinimą  jaunų, motyvuotų merginų paiešką ir kryptingą integraciją moterų futbolo centre  Šiauliuose, surengė regioninę stovyklą-atranką. Siekiant nuosekliai vystyti merginų futbolo piramidę, iš Šiaulių apskrities ir kitų Lietuvos regionų perspektyvios jaunosios futbolininkės skatinamos atvykti sportuoti ir mokintis Šiaulių sporto gimnazijoje bei siekti aukšto sportinio meistriškumo.

Kiekvienai į Šiaulių sporto gimnaziją atvykusiai jaunajai sportininkei yra sudaromos reikalingos sąlygos derinti sportą ir mokslą. Verta pažymėti, kad baigusios gimnaziją dažnu atveju merginos tęsia studijas Vilniaus universiteto Šiaulių akademijoje, Šiaulių valstybinėje kolegijoje, kurios yra „Gintros“  partnerės, įgyja norimas profesijas, o sporto srityje šis etapas tampa puikiu tramplynu praverti Lietuvos merginų jaunimo rinktinių bei šalies čempionės Šiaulių „Gintros“ komandos duris.

Dviejų dienų stovykloje-atrankoje dalyvauja 9 mergaitės iš Panevėžio, Mažeikių ir Naujosios Akmenės. Vos atvykusios jaunosios žaidėjos turėjo progą ne tik susipažinti ir pabendrauti su pagrindinės komandos žaidėjomis, bet ir sudalyvauti Lietuvos čempionių treniruotėje. Kitas treniruotes atvykusioms sportininkėms veda „Gintros“ organizacijos treneriai.

„Šiauliai jau daugelį metų garsėja kaip moterų futbolo širdis. Čia sėkmingai veikia sporto gimnazija, kuri specializuojasi aukšto meistriškumo sportininkų rengime, o kuriant pilnavertę piramidės struktūrą svarbu apjungti visas grandis – nuo jaunimo iki pagrindinės komandos aukščiausiame lygyje. Vis dėlto, siekiant, kad „Gintra“ galėtų toliau didžiuotis išugdanti daugiausiai įvairių amžiaus grupių Lietuvos rinktinių narių, taip pat ir nacionalinės moterų rinktinės, labai svarbu, kad perspektyvios, motyvuotos jaunos futbolininkės patikėtų mūsų viziją ir rinktųsi atvykti čia. Suprantame, kad mūsų klubo vaidmuo, rodomas dėmesys šioje apsisprendimo kryžkelėje merginoms gali tapti labai reikšmingu, o gal net esminiu veiksniu. Būtent todėl surengėme šią treniruočių stovyklą, kurios metu supažindinome mergaites su miestu, esama sporto infrastruktūra, trenerių personalu ir galimybėmis tobulėti“, kalbėjo „Gintros“ klubo direktorius Mantas Radavičius.