Praėjusiais metais pagrindine Šiaulių „Gintros“ organizacijos – moterų futbolo klubo ir futbolo akademijos partnere tapusi viena garsiausių Šiaulių pramonės įmonių „Gubernija“ ir toliau prisidės prie vaikų ir moterų futbolo vystymo.

Reprezentacinės Šiaulių miesto moterų futbolo komandos marškinėlius ir ateinantį sezoną puoš vienų iš rinkos lyderių „Duonos giros“ prekės ženklas, o akademijos auklėtinių – „Rugilės“.

„Gintros“ organizacijos prezidentas Gintaras Radavičius džiaugėsi, kad sklandžiai užsimezgusi partnerystė per pirmuosius metus sustiprėjo ir tikisi, kad ateinančiais metais ji bus dar rezultatyvesnė.

„Mums labai malonu stiprinti partnerystės ryšius su įmone, kuri pasižymi ne tik inovatyviu požiūriu į savo veiklą, bet ir į profesionalų moterų sportą, pozityvų vaikų fizinį užimtumą, savo krašto sportininkų palaikymą. „Gubernija“ savo pavyzdžiu rodo, kad troškimas nugalėti gali vienyti ne tik komandos narius sporto aikštėje, bet ir bendraminčius iš skirtingų veiklos sričių. Akivaizdu, kad tai ir yra raktas į ilgalaikę sėkmę“, – pasirašant sutartį kalbėjo klubo prezidentas Gintaras Radavičius.

Savo ruožtu „Gubernijos“ gamybos direktorius Artūras Perednis pabrėžė, kad dėmesys ir parama saviems yra nuolatinis daryklos interesas, grindžiamas pirmiausia darbais.

„Nuo seno ir nuolatos ieškome būdų, kaip prisidėti prie savo bendruomenės gerovės, ne tik padedant kurti geriausias emocijas, bet ir siekiant aukščiausių rezultatų. Sportas – viena sričių, kurioje „Gubernija“ gali pasidžiaugti eile ilgalaikių, rezultatyvių partnerysčių. Jaučiame pareigą atrasti ir skirti resursų tam, kad siekti pergalių sporto aikštelėje būtų lengviau, o nauji talentai neliktų nepastebėti ir galėtų kuo greičiau skleistis“, – sako A. Perednis.

Bendrovės „MV GROUP Production“ valdoma „Gubernija“ – viena seniausių daryklų Lietuvoje, sauganti autentiškas gamybos tradicijas bei receptūras. Būdama vienintelė lietuviško kapitalo darykla šalyje, „Gubernija“ aktyviai prisideda prie šalies ir visuomenės, taip pat gimtojo Šiaulių krašto ir jo gyventojų gerovės – remia sporto ir kultūros atstovus, smulkų ir vidutinį mieste veikiantį verslą. Palaikymą karą kenčiantiems ukrainiečiams „Gubernija“ išreiškė įgyvendindama iniciatyvą „Už Savus! Už Ukrainą!“, o pandemijos akivaizdoje nuolat teikė produktinę paramą skirtingoms visuomenės grupėms.

Lietuvos moterų futbolo čempionė Šiaulių „Gintra“ jau užsitiktino 21-ąjį šalies čempionių titulą bei tuo pačiu iškovojo teisę atstovauti Lietuvai ir Šiauliams prestižiniame Europos turnyre UEFA Čempionių lygoje ir kitąmet. Šiaulietės šiais metais taip pat triumfavo Baltijos moterų futbolo lygoje.

Praėjusiais metais įkurta auganti „Gintros“ futbolo akademija kviečia berniukus ir mergaites išbandyti futbolo treniruotes, o tėvelius prisijungti prie sparčiai augančios bendruomenės