Trečią pergalę iš tiek pat galimų 2023 metų sezono Baltijos moterų futbolo lygoje iškovojo titulą ginanti Šiaulių „Gintros“ komanda. Kalojano Petkovo auklėtinės Estijoje rezultatu 3:1 (2:0) pranoko Saku „Sporting“ žaidėjas.

Šis laimėjimas gintrietėms užtikrinto vietą ketvertuke. Baltijos lygoje varžosi po dvi stipriausios Lietuvos, Latvijos ir Estijos komandos. Pirmąsias keturias vietas po reguliaraus sezono užėmusios ekipos tęs kovą dėl apdovanojimų.

Sudėtis: A. Schroeder, A. Mikutaitė (C), L. Kubiliūtė (70′ min. S. Lichareva),  T. Romanovskaja, K. O’Brien, R. Diodati, A. Sunday, M. Galkina, J. Sunday, E. Šupelytė, J. Bassey (90′ min. M. Proscevičiūtė).

Įvarčiai:

„Gintra“: J. Sunday (27′ min.), J. Bassey (37′ min.), E. Šupelytė (48′ min.) po 1.

„Saku Sporting“: K. Bannikova (55′ min.) – 1.

Šiaulietės jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviejų įvarčių pranašumą. Saulės miesto atstoves į priekį 27-ąją susitikimo minutę išvedė Juliet Sunday, o po dešimties minučių įspūdingu smūgiu dar kartą Estijos ekipos vartininkę nuginklavo Juliet Bassey. Pirmajame kėlinyje viešnioms nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio, kuris būtų suteikęs dar komfortiškesnę persvarą – Ruby Diodati smūgiuotą kamuolį atrėmė varžovių vartininkė.

Iškart po pertraukos gintrietės sugebėjo pasiekti trečią įvartį, kuris iš esmės nusprendė rungtynių baigtį. Tolimu tiksliu smūgiu pasižymėjo Erika Šupelytė – 3:0.

Varžovėms pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau „Gintros“ futbolininkės pergalės nebepaleido ir turnyrinėje lentelėje įsirašė dar 3 taškus.

Kitas rungtynes komanda žais Lietuvos A lygos čempionate, birželio 25 dieną mūsiškės Gargžduose stos į kovą prieš vietos „Bangos“ vienuolikę.