2023 metų sezoną pergale Baltijos lygoje pradėjusią Šiaulių „Gintros“ komandą oficialiai sustiprino dar viena naujokė. Lietuvos čempionių aprangą vilkės nacionalinės moterų rinktinės narė Erika Šupelytė.

Puolėjos ir saugės pozicijose galinti rungtyniauti futbolininkė rungtyniaus 28-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais.

„Gintros“ naujokė anksčiau rungtyniavo Lietuvos jaunimo rinktinėse, o pastaruoju metu jau yra kviečiama į nacionalinės moterų rinktinės sudėtį. Vasario mėnesį vykusiose kontrolinėse rungtynėse prieš Armėnijos rinktinę, kuriose lietuvės įveikė varžoves rezultatu 3:1, puolėja pasižymėjo įvarčiu.

Nuo 2020-ųjų metų žaidėja atstovavo Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“ komandai. Praėjusį sezoną su sostinės klubu ji tapo šalies vicečempione. E. Šupelytei Šiaulių miestas nėra svetimas, kadangi prieš kelis metus ji mokėsi Šiaulių sporto gimnazijoje bei tuo metu I lygoje vilkėjo „ŠSG-FA Šiauliai“ marškinėlius.

„Džiaugiuosi, kad turėsiu galimybę tobulėti ir siekti pergalių čempionių komandoje. Man tai naujas ir įdomus karjeros iššūkis, todėl labai stengsiuosi pateisinti tiek trenerių, tiek savo pačios lūkesčius“, – kalbėjo komandos treniruotėse jau plušanti žaidėja.

Rytoj, kovo 4-ąją komanda vyksta į Marijampolę, kur Žiemos taurės rungtynėse susitiks su Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa. Rungtynių pradžia 12:30 val.

Žaidėjos pristatomasis filmukas by ID filmai I Ignas Diliūnas.