Šiaulių „Gintros“ komanda sulaukusi oficialaus kvietimo iš Romos „LND Lazio“ klubo, dalyvaus tarptautiniame turnyre Italijoje „Caput Mundi 2024“.

Aštuonių komandų turnyre, kuris vyks vasario 26-kovo 1 dienomis, be Lietuvos čempionių taip pat varžysis ekipos iš Velso, Ukrainos, Juodkalnijos, Anglijos ir Kanados.

„Gintra“ pateko į A grupę, kurioje susitiks su šeimininke Romos „LND Lazio“ (Italija), Ontarijo „Saltfleet Stoney Creek“ (Kanada) ir „Wrexham AFC“ (Velsas).

„Palaikome partneriškus santykius su ne mažai užsienio klubų iš įvairių šalių, pabendraujame, pasidaliname naujienomis bei artimiausiais planais. Dėkojame už kvietimą dalyvauti turnyre „LND Lazio“ klubui. Tęsiant bendradarbiavimą ateityje galbūt pavyks ir juos pasikviesti draugiškoms rungtynėms į Šiaulius. Turnyras vyksta mums labai palankiu, pasirengimo naujam sezonui metu, todėl kvietimą nedvejodami priėmėme. Šiuo laikotarpiu rimtų kontrolinių rungtynių mums trūksta kaip gryno oro. Tai puiki galimybė pakeisti aplinką, ištrūkti iš rutinos, užmegzti naujų ryšių, išmėginti jėgas su pajėgiais užsienio klubais, įgyti patirties, ypatingai jaunoms žaidėjoms, bei tuo pačiu „susilipdyti“ komandai“, – kalbėjo klubo direktorius Mantas Radavičius.

„Caput Mundi“ turnyre Šiaulių miesto moterų reprezentacinė komanda yra dalyvavusi ir anksčiau, 2016 metais.