Pergale turnyro Romoje „Caput Mundi 2024“ grupės etapą užbaigusios „Gintros“ futbolininkės žengė į finalą. A grupėje visas tris pergales iškovojusios gintrietės paskutiniame mače 2:1 (0:1) įveikė Velso koledžų rinktinę.

Lietuvos čempionės turnyro finale susitiks su B grupę laimėjusia Anglijos koledžų rinktine. Rungtynės vyks jau rytoj, kovo 1 dieną.

Priešingai nei ankstesnėse rungtynėse gintrietės šįkart buvo priverstos vytis varžoves. Pirmajame kėlinyje varžovės anksti išsiveržė į priekį. Nors dar per pirmas 45 minutes Saulės miesto atstovės turėjo ne vieną gerą šansą atstatyti status-quo, bet to padaryti nepavyko ir lemiami įvykiai nusikėlė į antrą kėlinį.

Jame „Gintros“ vienuolikė visiškai perėmė iniciatyvą ir prispaudė vales jų aikštės pusėje. Atsipalaidavusi nuo varžovių gynėjų išlyginamąjį įvartį pelnė puolėja Meida Proscevičiūtė – 1:1.

Nors lygiųjų šiaulietėms pakako tam, kad būtų nuskintas bilietas į turnyro finalą, lygiu rezultatu mūsiškės susitikimo baigti neketino. Ir toliau aktyviai spaudusios varžoves pelnė pergalingą įvartį, kurio autore tapo Agnieška Kazarina – 2:1.