Šiaulių „Gintros“ futbolininkės sukūrė nemalonų siurprizą turnyro Romoje „Caput Mundi 2024“ šeimininkei Romos „LND Lazio“ ekipai.

Lietuvos čempionės išmintingai išnaudojusios savo pranašumus A grupės rungtynėse sugebėjo pateikti netikėtumą ir įveikė itales rezultatu 3:0 (2:0).

Gintrietės rungtynių pradžiai pasirinko saugią taktinę schemą ir ji pasiteisino. Pasinaudojus aštriais išpuoliais viešnios iš Saulės miesto ne tik pelnė įvartį, bet ir perėmė susitikimo eigos kontrolę. Pirmuoju šiose rungtynėse ir savo karjeroje vilkint „Gintros“ aprangą įvarčiu pasižymėjo jaunoji Dominyka Misiūnaitė – 1:0.

Neilgai trukus ta pati D. Misiūnaitė po standartinės padėties atsidūrė laiku ir vietoje bei pirmoji suskubo prie atšokusio kamuolio, kurį pasiuntė į tinklą bei padvigubino geltonai juodų persvarą – 2:0.

Antrajame kėlinyje vakarykštis scenarijus, kai šiaulietės leido kanadietėms grįžti į rungtynes ir atkurti intrigą, šįkart nepasikartojo. Solidžiai savo užduotis aikštėje atlikusios Kalojano Petkovo auklėtinės įtvirtino savo pranašumą po Kayos Hawkinson įvarčio ir šventė pelnytą pergalę – 3:0.

Pagal šio turnyro formatą A grupėje pirmą vietą užėmusi ekipa finale susitiks su B grupės laimėtoja. Kol kas „Gintros“ komanda savo sąskaitoje turi dvi pergales ir paskutinėse grupės rungtynėse susitiks su Velso ekipa. Rungtynės vyks ketvirtadienį, vasario 29 dieną.