Lietuvos čempionės Šiaulių „Gintros“ spalvas gins geriausia 2023-ųjų metų Lietuvos jaunoji futbolininkė Agnieška Kazarina. Pastaruosius tris sezonus ji rungtyniavo sostinės FK „Vilnius“ komandoje.

17-metė vilnietė atvyksta į Saulės miestą, kur tęs mokslus Šiaulių sporto gimnazijoje, o savo potencialą į naujas aukštumas sieks pakelti rungtyniaudama daugkartinių šalies čempionių gretose.

Saugės ir puolėjos pozicijose rungtyniaujanti talentinga žaidėja nepaisant savo jauno amžiaus jau yra pravėrusi nacionalinės Lietuvos moterų futbolo rinktinės duris. Prieš tai ji rungtyniavo visų amžiaus grupių jaunimo rinktinėse, kur buvo viena lyderių.

Pirmadienį vykusiuose Lietuvos futbolo federacijos organizuojamuose Lietuvos geriausių futbolininkų (-ių) apdovanojimuose A. Kazarina buvo išrinkta geriausia šalies jaunoji futbolininkė.

„Labai smagu, kad viena perspektyviausių šalies futbolininkių tapo mūsų komandos dalimi. Tikime, kad trenerių štabo ir komandoje esančių vyresnių žaidėjų žinios bei patirtis Agnieškai suteiks teigiamą inspiraciją atskleisti visą savo potencialą ryškiausiomis spalvomis mūsų gretose“, – komandos naujokę sveikino klubo direktorius Mantas Radavičius.

Savo ruožtu A. Kazarina džiaugėsi sulaukusi čempionių klubo dėmesio ir teigė, kad sprendimas keltis į Šiaulius buvo pribrendęs.

„Noriu toliau tobulėti, kilti į kitą lygmenį, siekti aukščiausių rezultatų tiek su komanda, tiek individualiai, todėl sulaukusi „Gintros“ kvietimo apsidžiaugiau ir supratau, kad tai mano šansas. Džiaugiuosi adaptacija naujoje aplinkoje – komanda mane priėmė labai šiltai, su ne maža dalimi komandos draugių esame pažįstamos, kadangi žaidėme jaunimo arba nacionalinėje rinktinėje. Mokykloje taip pat sekasi gerai, susipažinau su mokytojais, klasiokais, susiradau naujų draugų. Džiaugiuosi būdama Šiauliuose ir nekantrauju sulaukti sezono starto“, – kalbėjo 16-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius vilkėsianti geltonai juodų naujokė.

LFF.lt nuotr.

Žaidėjos pristatymo filmukas by ID filmai I Ignas Diliūnas.