Naujus iššūkius pasitinkantis Šiaulių „Gintros“ klubas oficialiai pristato dar vieną komandos naujokę. Sutartis pasirašyta su 21-erių metų krašto saugės pozicijoje rungtyniaujančia Abigail Sunday.

Iš Nigerijos į Šiaulius atvykusi komandos naujokė yra universali žaidėja, galinti rungtyniauti ir krašto saugės ir gynėjos pozicijose. Kairiakojė futbolininkė jau prisijungė prie Lietuvos čempionių ekipos ir įsiliejo į treniruočių procesą. Ji vilkės 20-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Abigail pernai pradėjo legionierės karjerą, kai išvyko rungtyniauti į Kazachstaną. Šalies vicečempionių ekipoje „Tomiris-Turan“ žaidusi „Gintros“ naujokė su buvusiu klubu spėjo debiutuoti ir UEFA moterų Čempionių lygoje. Tiesa, komanda pateko į itin sudėtingą grupę, kurioje varžėsi tokie klubai kaip Mančesterio  „City“ ar Graco „Šturm“ ir pasirodymą baigė neperžengusi atrankos etapo.

Nepaisant to savo patirtį naujokė vertina teigiamai ir pripažįsta, kad tai buvo aukščiausio lygio susitikimai, kuriose jai iki šiol teko žaisti. Iš didžiausio Nigerijoje Lagoso miesto kilusi Abigail profesionalės karjerą pradėjo 2018 metais. Gimtojoje šalyje ji atstovavo „Sunshine Queens“, „Abia Angel“ ir „Nasarawa Amazons“ ekipoms.

Atvykusią į Lietuvą futbolininkę pasitiko nelepinantys atšiaurūs lietuviški orai. Žaidėja juokavo, kad tokiomis oro sąlygomis lauke neturėtų būti leidžiama žaisti apskritai.

„Nesu labai išlepinta ir galiu prisitaikyti prie įvairių skirtingų oro sąlygų, bet šis atšiaurus vėjas ir žema temperatūra tikrai nėra tas derinys apie kurį gali svajoti. Vis dėlto svarbiausia, kad komandos draugės ir personalas mane priėmė labai šiltai, todėl galiu tik padėkoti už šį priėmimą ir dirbti treniruotėse siekiant užsitarnauti trenerio pasitikėjimą manimi“, – po vienos iš pirmųjų treniruočių kalbėjo A. Sunday.

Naujokė debiutuos jau pirmose šio sezono rungtynėse . Vasario 26 dieną 12:00 val. Baltijos lygos rungtynėse, kurios vyks Šiauliuose, Gytarių dirbtinės dangos stadione, mūsiškės priims Latvijos čempiones SFK Riga futbolininkes. Visi futbolo gerbėjai yra kviečiami atvykti ir palaikyti geltonai juodas! Įėjimas nemokamas.

Žaidėjos pristatomasis filmukas by ID filmai I Ignas Diliūnas