Lietuvos ir Baltijos čempionių titulus ginsianti Šiaulių „Gintros“ komanda prieš pirmąsias sezono rungtynes sulaukė dar vieno papildymo. Sutartis pasirašyta su 25-erių metų puolėja Juliet Sunday, kuri vilkės 18-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius.

Naujokė jau prisijungė prie komandos treniruočių proceso ir ruošiasi debiutui sekmadienį. Iš Nigerijos kilusi futbolininkė, kaip ir kita „Gintros“ ekipos naujokė, bendrapavardė Abigail Sunday, praėjusį sezoną rungtyniavo Kazachstane „Tomiris-Turan“ ekipoje.

Abi futbolininkės dalyvavo ir UEFA Čempionių lygos atrankos turnyre, kur komanda patyrė nesėkmes prieš Mančesterio „City“ ir Graco „Šturm“ klubus bei pasitraukė iš tolimesnės kovos.

„Mūsų pavardės vienodos, bet esame iš skirtingų miestų, anksčiau viena kitos nepažinojome, jokie giminystės ryšiai mūsų nesieja, nebent kažko nežinome, teks pasiklausti tėvų “, – prieš oficialų pristatymą juokavo Juliet Sunday.

Anksčiau  „Gintros“ naujokei rungtyniaujant gimtinėje ir tapus šalies čempione su „Baylesa Queens“ komanda teko išbandyti save ir Afrikos žemyno CAF Čempionių lygoje. Ji taip pat buvo Nigerijos jaunimo rinktinės narė bei nepraranda vilties praverti ir nacionalinės rinktinės duris.

„Nigerijos rinktinė labai pajėgi, joje didelė konkurencija, žaidėjų labai daug, todėl patekti į pagrindinę sudėtį nėra lengva. Vis dėlto tikiuosi, kad tobulėdama Europoje turėsiu daugiau šansų atkreipti trenerių dėmesį. Šiuo metu noriu susitelkti į naująjį klubą, jo tikslus. Esu pasiruošusi sunkiai dirbti, kad galėčiau kuo efektyviau prisidėti prie komandos rezultatų“, – teigė naujokė.

J. Sunday, kaip ir kitų naujokių debiuto, sulauksime jau šį sekmadienį. 12:00 val. Baltijos lygos rungtynėse, kurios vyks Šiauliuose, Gytarių dirbtinės dangos stadione, mūsiškės priims Latvijos čempiones SFK Riga futbolininkes. Visi futbolo gerbėjai yra kviečiami atvykti ir palaikyti geltonai juodas! Įėjimas nemokamas. Rungtynių tiesioginė transliacija bus rodoma futbolas.tv platforma.

Žaidėjos pristatomasis filmukas by ID filmai I Ignas Diliūnas