Po užsitęsusių paieškų žaidėjų rinkoje Šiaulių „Gintros“ komandai pavyko rasti antrą ekipos vartininkę, kuri sudarys tandemą su Aušrine Bikute.

Lietuvos čempionių aprangą apsivilks sutartį iki sezono pabaigos pasirašiusi ką tik 23-ąjį gimtadienį atšventusi amerikietė Adrianna Schroeder, kuri rungtyniaus 95-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais.

Komandos naujokė praėjusiais metais baigė studijas Dalaso Baptistų universitete, kuriame ir rungtyniavo pastaruosius kelis metus. „Gintros“ klubas jai tapo pirmąja profesionalia futbolininkės karjeros stotele.

„Visų pirma noriu padėkoti komandos vadovams už patikėjimą mano kandidatūra ir tokį malonų priėmimą. Šiek tiek nustebau atvykusi ir pamačiusi, kad čia taip šalta, tačiau komandos draugės pasakojo, kad dabar oras vis šiltės, tikiuosi nemelavo (šypsosi). Man bus garbė atstovauti tokiam tituluotam klubui ir tikiuosi svariai prisidėti prie komandos laimėjimų šiame sezone“, – pristatymo metu kalbėjo 177 cm ūgio amerikietė.

Paklausta ar ji neturi jokių sąsajų su Europa, kadangi Schroeder pavardė yra gana dažnai sutinkama Vokietijoje, naujokė patikino, kad giminių Senajame žemyne neturi.

„Dėl savo pavardės šį klausimą išgirstu ne pirmą kartą, tačiau artimų giminių Europoje neturiu. Kiek man teko pasiaiškinti tai turbūt yra gilios šaknys iš mano protėvių laikų“, – paaiškino A. Schroeder.

„Su vartininkės paieškomis kiek užtrukome, nes rinka šiuo metu yra gerokai susiaurėjusi. Pirmiausia žvalgėmės Lietuvoje, tačiau nepavykus čia, išplėtėme paieškos žemėlapį. Adrianna yra jauna, tačiau kupina noro, motyvacijos, o tai šiandien yra mūsų komandos prioritetas. Norime, kad visos žaidėjos būtų alkanos siekti pergalių, parodyti save ir tuo pačiu šimtu procentų atsiduoti komandai. Tikime, kad Adrianna atitiks mūsų filosofinę kryptį ir sudarys puikų tandemą su kiekvienais metais tobulėjančia Aušrine“, – sakė klubo direktorius Mantas Radavičius.

Naujokės debiutas gali įvykti jau rytoj. Žiemos taurės turnyre Marijampolės „Hikvision“ manieže mūsiškės 17:00 val. susitiks su FK „Vilnius“ ekipa.