Šiaulių „Gintros“ komanda Žiemos taurės turnyre iškovojo pergalę. Marijampolės „Hikvision“ manieže vykusiose rungtynėse Saulės miesto atstovės 2:0 (1:0) įveikė Kauno rajono „Hegelmann“ vienuolikę.

Sudėtis: A. Bikutė, T. Romanovskaja, A. Mikutaitė, A. Sunday, L. Kubiliūtė, E. Šupelytė, M. Galkina, J. Bassey, N. Klezaitė (S. Lichareva), J. Sunday, M. Proscevičiūtė (S. Railaitė).

Įvarčiai: J. Bassey (20′ min.) ir E. Šupelytė (87′ min.) po 1.

Pirmajame kėlinyje Lietuvos čempiones 20-ąją susitikimo minutę į priekį išvedė legionierė Juliet Bassey. Pastarajai tai buvo pirmasis tikslus smūgis vilkinti geltonai juodus marškinėlius.

Antrajame kėlinyje vyriausiasis komandos treneris atliko korekcijų sudėtyje – aikštėje pasirodė Santa Lichareva, kuri pakeitė Nedą Klezaitę. Aikštėje dominavusios „Gintros“ žaidėjos įgijo ir kiekybę persvarą – varžovių ekipoje raudona kortele buvo nubausta ir iš aikštės pašalinta Judita Sabatauskaitė.

Susitikimo kontrolę galiausiai pavyko pergalę įtvirtinusiu įvarčiu. 87-ąją mačo minutę pirmuoju savo įvarčiu šiame sezone paisžymėjo ir pergalę užtikrino dar viena komandos naujokė Erika Šupelytę. Rungtynės baigėsi pelnyta „Gintros“ pergale rezultatu 2:0.

„Visų pirma noriu pasveikinti žaidėjas su pergale. Galiu nuoširdžiai pasidžiaugti kasdien tobulėjančiomis vietinėmis žaidėjomis bei prisijungusiomis naujokėmis. Laura, Meida, Erika mums pridėjo tikrai daug. Smagu, kad vietinės žaidėjos pilnai prisiima atsakomybę ir supranta, kad rezultatas priklauso nuo jų. Puikiai į komandos žaidimą įsiliejo ir legionierės, kurios rungtyniauja ne sau, o komandai. Tai mane kaip trenerį labai žavi ir nuteikia pozityviai vertinant ilgalaikę perspektyvą“, – po rungtynių kalbėjo vyriausiasis komandos treneris Kaloyan Petkov.

Kitas rungtynes gintrietės žais kitą savaitgalį, ypatingą Lietuvai datą – kovo 11. Marijampolės „Hikvision“ manieže mūsiškės susitiks su FK „Vilnius“ ekipa.