Šiaulių „Gintros“ komanda ir toliau lieka nepralaiminčia „Topo centras Euronics“ A lygos čempionate.

Lietuvos čempionės ketvirto turo rungtynėse namuose 5:0 (1:0) susitvarkė su Gargždų „Bangos“ vienuolike ir iškovojo ketvirtąją pergalę bei įsirašė 12-ąjį tašką čempionato lentelėje.

Sudėtis: G. Vasilenko,  A. Mikutaitė (C), V. Mana, T. Romanovskaja, L. Peabody, K. Hawkinson, M. Galkina (46 min. L. Kubiliūtė), A. Kazarina (83′ min. U. Bujokaitė), T. Shamase (90′ min. D. Misiūnaitė), E. Šupelytė, M. Proscevičiūtė (46′ min. S. Railaitė).

Įvarčiai:

„Gintra“: K. Hawkinson (45′ min.), T. Shamase (52′ min.), L. Kubiliūtė (77′ min.), L. Peabody ir S. Railaitė (90′ min.) po 1.

Pirmajame kėlinyje gintrietės nors ir spaudė varžoves, o žaidimas sukosi aplink gargždiškių baudos aikštelę, išsiveržti į priekį nesisekė. Agnieškos Kazarinos smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, Meidos Proscevičiūtės smūgis galva prašvilpė greta, o Erikos Šupėlytės bandymą atrėmė varžovių vartininkė.

Vis tik kėlinio pabaigoje pavyko pralaužti ledus, kai po standartinės situacijos kamuolį į tinklą iš kelių metrų pasiuntė Kaya Hawkinson – 1:0.

Antroje rungtynių dalyje „Gintros“ futbolininkėms jau kur kas geriau sekėsi užbaigti atakas. Thubelihle Shamase padvigubino mūsiškių persvarą 52-ąją minutę, o 77-ąją tiksliu smūgiu varžoves nubaudė Laura Kubiliūtė – 3:0.

Per likusį laiką dar po įvartį pridėjo Laney Peabody ir Saulutė Railaitė bei mačas baigėsi įtikinama šeimininkių pergale – 5:0.

Kitas rungtynes A lygoje komanda žais kitą sekmadienį, gegužės 5 dieną. Gintrietės išvykoje egzaminuos Joniškio „Saned“ ekipą.