Pasirengimą naujajam sezonui sausio mėnesį pradėjęs Šiaulių „Gintros“ klubas oficialiai pristato pirmąją 2023 metų sezono komandos naujokę – Laurą Kubiliūtę.

19-metė gynėja vilkės 29-uoju numeriu pažymėtus marškinėlius. Tauragiškė praėjusį sezoną pradėjo Joniškio „Saned“ gretose, kur sužaidė tik dvejas rungtynes ir patyrė traumą. Išsigydžiusi traumą žaidėja persikėlė į sostinę, kur Spark Energy moterų A lygoje atstovavo FK „Vilnius“ ekipai ir su ja iškovojo bronzos medalius.

L. Kubiliūtė į Šiaulius atvyko 2021 metais, mokslus tęsė Šiaulių sporto gimnazijoje ir atstovavo jaunimo komandai „Gintra-ŠSG“. Praėjusią vasarą Lietuvos čempionių ekipos naujokė baigė vidurinę mokyklą.

„Gintros“ marškinėlius L. Kubiliūtei trumpam jau teko užsivilkti praeityje. Šį sykį talentinga futbolininkė į komandą žengia su didele motyvacija ir noru įsitvirtinti čempionių ekipoje.

„Laura yra labai motyvuota, dega noru žaisti, parodyti save, bet tuo pačiu yra komandinė žaidėja. Pažįstame ją iš anksčiau, žinome jos stipriąsias savybes, charakterį ir tikime, kad ateinančio sezono metu ji jas galės atskleisti aukščiausiu lygiu“, – komandos naujokės prisijungimu džiaugėsi klubo direktorius Mantas Radavičius.

Pirmąsias rungtynes „Gintros“ komanda žais jau vasario 12 dieną, Žiemos taurės turnyre mūsiškės susitiks su Vilniaus MFA „Žalgiris-MRU“ futbolininkėmis.

Žaidėjos pristatomasis filmukas by Griman I Mantas Grigaliūnas