Šiaulių „Gintros“ komanda apgynė Žiemos taurės turnyro titulą. Paskutinėse turnyro rungtynėse Marijampolės „Hikvision“ manieže gintrietės sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0) su FK „Vilnius“ futbolininkėmis, tačiau nepaisant prarastų taškų, to pakako pasidabinti aukso medaliais.

Sudėtis: A. Bikutė (80′ min. A. Schroeder), T. Romanovskaja, A. Mikutaitė, A. Sunday, L. Kubiliūtė (80′ min. S. Lichareva), G. Raznauskaitė, E. Šupelytė, M. Galkina, J. Bassey, J. Sunday, M. Proscevičiūtė (45′ min. N. Klezaitė).

Įvarčiai:

„Vilnius“: A. Špakovskaja (48′ min.) – 1.

„Gintra“: J. Bassey (53′ min.) – 1.

Pirmajame kėlinyje rungtynių gijas kontroliavo gintrietės, tačiau niekuo efektyviu to paversti nepavyko – į rūbinę ekipos patraukė esant nulinėms lygiosioms.

Iškart po pertraukos už aplaidumą čempionės buvo nubaustos. Varžovės kiek netikėtai išsiveržė į priekį ir tarsi šaltu dušu pažadino Kaloyano Petkovo auklėtines. Prabudusios „Gintros“ žaidėjos ilgai nelaukus išlygino rezultatą po sėkmingo Juliet Bassey smūgio – 1:1.

Tiesa, nepaisant greito atsako Šiaulių ekipai rezultatyvių ginklų per likusį laiką atrasti nebepavyko ir teko tenkintis lygiosiomis.

Kitas rungtynes komanda žais kitą šeštadienį. „Gintros“ futbolininkės Baltijos lygos rungtynėse Rygoje susitiks su vietos FS „Metta“ ekipa. Rungtynės „Rimi Olympic Center“ stadione prasidės 13:00 val.