Šiaulių „Gintros“ komandoje – dar vienas papildymas. Lietuvos čempionių marškinėlius, pažymėtus 1-uoju numeriu, vilkės vartininkė Gabrielė Vasilenko, kuri pastarąjį sezoną užbaigė rungtyniaudama moterų A lygos klubo Joniškio „Saned“ gretose.

18-metė vilnietė užims išvykusios Aušrinės Bikutės vietą ir sudarys tandemą su Aušra Klevečkaite. Futbolininkės yra gerai pažįstamos ir vartininkių tandemą sudarys ne pirmą kartą. Abi žaidėjos ne vienerius metus kartu rungtyniavo sostinės FK „Vilnius“ ekipoje.

G. Vasilenko kartu su kitomis gintrietėmis yra Lietuvos U-19 merginų rinktinės narė. Vartininkė atvykusi į Šiaulius ir prisijungusi prie „Gintros“ komandos treniruočių pripažino, kad ją intrigavo čempionių ekipos pasiūlymas ir galimybė augti kaip žaidėjai.

„Pirmiausia vertinu tai kaip iššūkį sau. Noriu mokintis, tobulėti bei, žinoma, būti laiminčios komandos dalimi. Praėjusį sezoną iš Vilniaus persikėliau rungtyniauti į Joniškio ekipą, nes norėjau įgyti kuo daugiau praktikos. Manau, kad „Gintros“ ekipoje turėsiu kokybišką procesą ir sulauksiu savų šansų, kuriuos stengsiuosi maksimaliai išnaudoti“, – ryžto neslėpė naujokė.